امروز ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹
امروز ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
۰۹۱۲۲۹۶۷۸۳۹

مولد نیرو - شرکت میکاپاور - Mikapower

بروزرسانی: ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ | ۰۹:۵۷

معرفي شرکت مولد نیرو میکا (سهامی خاص)

بنیانگذاران این شرکت با نیم قرن تجربه در زمینه صنعت کشور فعالیت خود را با تکیه بر تجربه و توان علمی و عملی متخصصان کار آزموده در زمینه تولید برق در مقیاس نیروگاهی و صنعتی، آغاز نموده اند.

این شرکت در سال 1386 با نام تجاری میکاپاور (مولد نیرو میکا) فعالیت خود را در زمینه تامین انواع ژنراتورهای دیزلی و گازی و ساخت انواع تابلوهای صنعتی و اتاق بی صدا (کانوپی/کانتینر) ادامه داده و تاکنون با اجرای پروژه های بسیار اعم از دولتی و خصوصی در بخشهای مختلف صنعتی و عمرانی، دارای یک رزومه کاری موفق می باشد.

———————————————

اهمیت انرژی و استفاده بهینه از آن در عصر حاضر، از مهمترین دغدغه های صنعتمردان کشور بوده، لذا بر آن شدیم تا با عرضه مستقیم مولد های برق و ساخت انواع تابلوهای چنج اور با قابلیتهای پارالل و سنکرون، گامی اساسی در جهت حفظ سرمایه های ملی داشته باشیم.
مولد نیرو میکا ضمن عضویت درسندیکای برق ایران، دارای گواهینامه های بین المللی ISO 9001 , ISO 10002  و ISO 10004  نیز می باشد.
تا به امروز مولد نیرو میکا با سازندگان جهانی موتور ژنراتور تعامل و ارتباط نزدیکی داشته و توانسته واردات و خدمات پس از فروش برندهای موتور: CUMMINS ،PERKINS ،DOOSAN ،MBH ،VOLVO ،DEUTZ ،CATERPILLAR JENBACHER ،MITSUBISHI ،MTU، ژنراتورهای: STAMFORD انگلستان، MECCALTE ایتالیا و LEROY SOMER فرانسه را به صورت مستقیم عهده دار باشد.
این شرکت در رابطه با پروژه های نیروگاهی آمادگی تأمین، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش Gas Turbine Generation را برای انواع قدرتهای 1MW به بالا با برندهای Siemens , GE را نیز دارا می باشد .
همچنین درخصوص امکان تأمین ترانسفورماتور، شرکت مولد نیروی میکا در جهت تکمیل سبد عرضه تجهیزات الکتریکی به مشتریان محترم، پس از بررسیهای فراوان برای دستیابی به محصولی با استانداردهای روز و تداوم در تدارک بموقع اقدام به مشارکت با شرکت TRANS–EL ترکیه، جهت تولید ترانسفورماتورهای توزیع و ویژه نموده است.

نام آگهی دهنده: شرکت مولد نیرو میکا
شماره موبایل: 09306474366-09121091096-09124502802
شماره تلفن: 021449011780 - 02144906400
استان: تهران
آدرس: بزرگراه لشگری (جاده مخصوص کرج)، کیلومتر 13، بعد از گروه صنعتی بهمن ، خ. امید، پ. 21